WELLA COLOR TOUCH

WELLA přichází s novým barvicím systémem. Představovaný COLOR TOUCH nabízí barevné kreace, kde duhové barvy a zářící lesk vytvářejí neodolatelnou hru světla ve vlasech. Aplikace barev z široké nabídky odstínů nabízí nekonečnou barevnou tvůrčí fantazii. Vlasy jsou po obarvení hebké a kouzelné na dotek, jejich přirozená tmavší a světlejší místa prozařují skrz prameny a barva COLOR TOUCH jim poskytuje úchvatnou podobu. Základní řada barev byla obohacena o 10 zbrusu nových odstínů.

 

(C) WELLA

 

Systém COLOR TOUCH nabízí celkem 70 odstínů v šesti řadách:

Řada PURE NATURALS: 11 odstínů

Řada RICH NATURALS: 13 odstínů

Řada DEEP BROWNS: 14 odstínů

Řada VIBRANT REDS: 14 odstínů

Řada SPECIAL MIX: 5 odstínů

Řada PLUS: 13 odstínů

 

Vláknité proteiny v barvách COLOR TOUCH činí vlasy hebkými a vytvářejí povrch, který lépe odráží světlo. Přírodní vosky zanechávají vlasy výjimečně lesklé – brilantně odrážejí barvu v rozdílném světle. Pečující receptura bez amoniaku je šetrná, nijak nenarušuje přirozenou vnitřní strukturu vlasů.

Nový COLOR TOUCH využívá úchvatné odstíny díky nové receptuře LIGHT2COLOR COMPLEX. Receptura kombinuje působení tří složek na chování světla. Oxidační koloranty částečně pronikají do vlasového vlákna a zaručují trvanlivou bohatost odstínu. Přímá barviva se ukládají ve vlasové kutikule a starají se o nejvyšší lesk a brilantnost barvy. Třpytkové pigmenty díky své krystalické struktuře výborně odrážejí světlo. Výsledky po aplikaci doslova berou dech – přirozená světlejší a tmavší probarvení vlasu prozařují překrásným duhovým extra přirozeným barevným výsledkem.

Výjimečného zážitku se dočkáte i díky vylepšené vůni. Rozdílné parfemace krému a vyvíjecí emulze jsou dokonale sladěny. Zatímco krém přináší vůně zeleného čaje a delikátních ovocných prvků, jako jsou citrusy a malina, vyvíječ nabízí květinovou svěžest fialky, jasmínu a lilie se šťavnatou vůní jablka a hrušky. Tato kombinace vytváří příjemnou čistou a moderní parfemaci.

 

Pro které ženy je COLOR TOUCH předurčen?

Pro ženy, zajímající se o módu, které rády vyjadřují svou individualitu brilantní, ale stále přirozeně vyhlížející barvou.

Pro ženy, které vyžadují krásné extra přírodní výsledky.

Pro ženy, které hledají ne- permanentní, ne- umělou barvu.

Pro ženy, které se nechtějí uvázat k jedinému odstínu, ale naopak touží po svobodě vyzkoušet pokaždé jiné tóny.

Pro ženy, které mají málo času a nechtějí trávit hodiny barvením.

 

(C) WELLA

(C) WELLA

Barvy COLOR TOUCH nabízejí nové odstíny, dosud nepoznanou konzistenci a nový obal.