WELLA BLOND = Blonde Virtuosity

 

Wella Professionals představuje svět virtuosity v zesvětlování vlasů. Čtyři úchvatné odstíny blond, které mrazí i hřejí a vždy jsou naprosto dokonalé a zcela přirozené.

 

Výběr blond odstínu je důležitý  (WELLA)

Ledová blond

Medová blond

Ústřicová blond

Dotek Blond

 

Nádherná blond, která bere dech – poznáte ji okamžitě jako známku stylu, kterého si každý všimne, ať už v krátkých účesech na přehlídkových molech a nebo na seznamu těch nejžádanějších celebrit. Aby ženě její blond opravdu slušela a nádherně vyzdvihla její půvab, je nutné vzít v úvahu několik klíčových faktorů, na základě kterých je možné zvolit nejvhodnější blond tón právě pro její typ.

Blond odstín na míru musí být zvolen nejenom na základě nejnovějších trendů, ale musí perfektně sedět k životnímu stylu, tvaru obličeje a tónu pleti, musí brát v úvahu stav vlasů, jeho strukturu a kondici. Velmi důležitá je volba teplého nebo studeného tónu, protože výběrem špatného odstínu může pleť působit unaveně, nevýrazně nebo nepřirozeně zrudle. Naopak výběrem správných odstínů se pokožka přímo rozzáří, vlasy vyvolají dojem bohatosti a oči mají jiskru.

 

Ledová blond  (WELLA)                                Medová blond  (WELLA)

Ledová blond

Účesová kolekce Trend Vision 2009 přináší výrazný ledový chladný blond vzhled pod názvem Utopia. Vlasy jsou křišťálově čiré, výrazné a čisté. Barva na vlasy používá průsvitnost a světlé odlesky, které se třpytí na platinově blond odstínu pastelovými nuancemi pro ještě krásnější dojem.

 

Medová blond

Trend, vyzdvihující všechny krásné přírodní věci, ještě dlouhou dobu potrvá. Vidíme kolem sebe „hyperpřírodní“ tendence, které zosobňují zdrženlivou eleganci. Posunují hranice barvou vlasů tak dokonalou, že překonává i samu přírodu svými zářivými výškami a hloubkami, které září skrz zvýrazněný lesk.

 

Dotek blond  (WELLA)                                  Ústřicová blond  (WELLA)

 

Dotek blond

Trend, který zachovává mladistvý vzhled a vyzdvihuje přirozenou krásu, rozhodně neslábne. Stejně jako pleťová péče a inovace ve výživě, také barva vlasů může svou nositelku omladit, protože melírované proužky, rámující obličej, okamžitě zjemní vzhled pleti. Tato sezóna se bude určitě soustředit na krásné jemné tóny, které lichotí pleti a umějí ji rozsvítit mladistvou zářivostí.

 

Ústřicová blond

Trend, přinášející přírodní dotek pro jemné a světlé styly. Barva je inspirována přírodou, čistotou a nevinností. Září nejjemnějšími pastelovými efekty.

 

 Text: WELLA