WELLA MAGMA a BLONDOR

 

MAGMA a BLONDOR: Partneři zesvětlování, na které se můžete spolehnout

Wella Professionals nabízí vynikající přípravky pro blond barvení, umožňující dosáhnout nejmódnějšího stylu blond a zesvětlených vlasů. BLONDOR a MAGMA jsou těmi nejlepšími prostředky pro dokonalost v blond barvení s širokým spektrem doplňkových a vylepšujících efektů z nabídky ostatních barev od Wella Professionals – KOLESTON PERFECT a COLOR TOUCH.

MAGMA produkty  (WELLA)

 

Melír s Magmou

MAGMA – zesvětluje až o 6 stupňů a zároveň i barví. Dodává vlasům překrásné zářivé melíry v přirozených nebo výrazných tónech. MAGMA používá unikátní Oxyresistan Technology k zesvětlení tmavých a barvených vlasů až o 6 stupňů a zároveň je ve stejném kroku i barví. Je to rychlé a účinné a dodává to vlasům fascinující švih přirozených a zářivých blond tónů. Výsledkem je nádherný melír plný lesku.

 

 

BLONDOR produkty  (WELLA) 

Zesvětlení s Blondorem

BLONDOR – zesvětluje až o 7 stupňů pro krásný blond výsledek. Aktivní složky na olejové bázi s lipidy, které vážou vlhkost, zajišťují dokonale čistou a přitažlivou blond – od úchvatných sluncem políbených efektů až po nejsvětlejší křišťálovou čistotu. Letos byl BLONDOR zvolen Nejlepším zesvětlovačem na Stylist Choice Award 2008.